אבי זמיר

הגעה בתוך שעה לאזור המרכז בלבד!

טכנאי גז בראשון לציון

תמונה של טכנאי גז בראשון לציון

שתפו את הפוסט

טכנאי גז בראשון לציון – תשובות לשאלות נפוצות אמנם, רוב משקי הבית משתמשים באנרגיית החשמל להפעלת המכשירים הבתים שונים או לחימום וקירור הבית, אבל השימוש בגז לצרכים ביתיים נמצא לא רחוק מאחורי החשמל. אם אתם משתמשים, או מתכננים להשתמש, בגז ביתי לצרכי האנרגיה השונים של הבית, בוודאי יש לכם לא מעט שאלות, על חלקן ננסה לענות במאמר זה.

טכנאי גז בראשון לציון כל המידע

לגז הטבעי יש רקורד בטיחותי טוב יותר מאשר לצורות אנרגיות נפוצות אחרות. ובכול זאת, אם תשאלו טכנאי גז בראשון לציון, הוא יסביר שהשימוש בגז עדיין מצריך זהירות. זאת משום שהסכנות הפוטנציאליות יכולות לכלול שריפות, פיצוצים וסכנת חנק, בין אם משאיפת עשן או מהרעלת פחמן חד חמצני שעלולה לנבוע מבעירה לא נכונה של הגז.

למרבה המזל, לפי טכנאי גז יצאת צדיק, גז טבעי לא יכול להישרף או להתפוצץ סתם כך בכוחות עצמו. נדרשים תנאים ספציפיים ומקור כלשהו כדי להצית את הבעירה.

איך למנוע נזק לא רצוי ופגיעות פוטנציאליות?

הגז הטבעי הוא מטבעו חסר צבע, חסר ריח ואינו רעיל. אבל הגז המשמש בבתים עובר שינוי כאמצעי בטיחותי במקרה של דליפה. גזים בלתי נראים וללא ריח הם בעיה חמורה אם הם דליקים מאוד או חומרי בעירה. כיוון שכח, הנוהג הסטנדרטי הוא להוסיף לגז הטבעי חומר כימי שריחו כריח גופרית או ביצים מקולקלות.

אם אתם מריחים שמשהו מסריח וחושדים שמדובר בדליפת גז, כבו כל דבר שעלול לגרום לדליפה, אווררו את הבית וכבו את הגז. צאו מהבית והתקשרו לעזרה.

עוד שירותים שתמצאו אצלנו:

טכנאי מכונות כביסה יצאת צדיק >>  | טכנאי מייבש כביסה מקצועי >>

האם מכשירי גז טבעי יכולים לפעול עם פרופאן (Propane)?

קודם כל, פרופאן הוא גז המשמש כדלק, בעיקר לבישול ולחימום. מכשירים המיועדים לפעול ספציפית עם גז פרופאן מסוגלים לפעול גם עם גז טבעי, אבל לפי המלצתו של טכנאי גז בראשון לציון, עדיף להשתמש בתחליף זה רק לאחר התקנת ערכת המרה. ואם אתם תוהים מדוע? ובכן, בגלל ההבדל בין תכונות סוגי הגז האלה: מולקולות הגז הטבעי קטנות בהרבה מאלה של הפרופאן והן מועברות בלחץ גבוה בהרבה מהפרופאן.

טכנאי גז בראשון לציון מנוסה בתחום, מסביר שהפעלת כל מכשיר שתוכנן עבור גז פרופאן, בגז טבעי, תאפשר לדליפת יותר גז דרך הפתח ותגרום ללהבה גדולה שלא לצורך, מה שעלול להיות מסוכן. יש ערכות הסבה שלא מסובך להתקין אותן כדי לשנות את גודל פתח יציאת הגז ולווסת את כמויות הגז שיעברו בעת הבעירה. זה עובד גם עבור גזים אחרים כמו אתאן (Ethane), מתאן (Methane) או בוטאן (Butane).

האם המרת אנרגיית החשמל לאנרגיית גז מעלה את ערך הבית?

אפשר לשאול טכנאי גז בראשון לציון, ואפשר לחפש ברשת סקרים בנושא כמו הסקר שערכה האגודה הלאומית לבוני בתים בארה״ב (NAHB). סקר זה מצא שבממוצע, לבתים המשתמשים בגז טבעי יש ערך מכירה חוזר בשיעור גבוה ב-6% מבתים שלא משתמשים בגז לצרכי האנרגיה הביתית.

 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אולי יעניין אתכם גם

Clothes washer

תקלות נפוצות במכונת כביסה

איזה כיף שאנחנו כבר לא צריכים לקרצף את הכביסה ביד על קרש כביסה, ויכולים פשוט להכניס אותה למכונת הכביסה, ללחוץ על כפתור וזהו! לאחר שעה

קרא עוד
Clothes Drayer

תקלות נפוצות במייבש כביסה

תקלות במייבש הכביסה עשויות לגרום לתסכול רב. אם הבגדים יוצאים מהמייבש כשהם עדיין רטובים או אם המייבש לא מתחיל לפעול, יתכן שמדובר באחת התקלות הנפוצות

קרא עוד
התחל שיחה בווצאפ
1
היי, איך אפשר לעזור?
התחל שיחה
שלום איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן