אבי זמיר

הגעה בתוך שעה לאזור המרכז בלבד!

טכנאי גז ברחובות

תמונה של טכנאי גז ברחובות

שתפו את הפוסט

טכנאי גז ברחובות – להפיק את המרב מגז הבישול השימוש הביתי בגז טבעי התחיל לפני שנים רבות במטבחים שלנו ועדיין נחשב לאמצעי הדלק הטוב והיעיל ביותר לבישול.

טכנאי גז ברחובות

טכנאי גז ברחובות יכול לגלות שלכם שהגז המשמש לבישול הוא אמצעי האנרגיה היעיל ביותר. גז הבישול הוא חסכוני ובעל יכולת חימום מופלאה שעוזרת לבשל את המאכלים בפחות זמן, כך שהוא חוסך בעלויות האנרגיה. גז הבישול עובר בעירה מלאה ואינו מייצר שאריות וחלקיקים. המשמעות היא שעלות התחזוקה היא מינימלית וגם טביעת הרגל הפחמנית היא פחותה מאוד. ואלה רק חלק מהיתרונות של הגז לבישול הביתי.

טכנאי גז ברחובות יכול למנות את שפע היתרונות של גז הבישול, שיכולים להפוך לחוויה שמשנה חיים עבור בני הבית המשתמשים בו. הגז טוב לבריאות שלכם, כמו גם לבריאות המטבח והסביבה. עבודה עם כיריים גז היא קלה מאוד וחוסכת זמן.

לפי טכנאי גז , לשימוש בגז לבישול יש כמה יתרונות חשובים נוספים, כמו:

שליטה ובקרה טובות יותר

גז ביתי קל מאוד לשליטה עם יכולת להפעיל ולכבות מידית את הגז בסיבוב קל של כפתור. מסיבה זו כל טכנאי גז ברחובות מודה שכיריים הפועלות בגז מציעות שליטה טובה מאוד בעת הבישול. בנוסף, התאמת העוצמה של גודל הלהבה באופן לגמרי גלוי לעין, מאפשר גם לווסת את רמת החום הנדרשת, מה שמאפשר לבשל כל המאכל בטמפרטורה הרצויה.

עוד שירותים:

טכנאי מכונות כביסה יצאת צדיק >>  | טכנאי מייבש כביסה >> 

בישול מהיר יותר

בישול בגז יכול להיות הרבה יותר מהיר מכול מקור אנרגיה אחר.

פחות חום במטבח

לפי טכנאי גז ברחובות, הכיריים הפועלות על גז פולטות פחות חום באופן כללי, בהשוואה לכל מכשיר בישול אחר. לכן הכיריים מחממות פחות את המטבח כשהן פועלות.

  • בטיחות רבה יותר – כיריים הפועלות על גז מציעות שימוש בטוח יותר.
  • השימוש בגז חסכוני יותר – בהשוואה לסוגי דלקים אחרים, הגז לבישול הוא חסכוני יותר. תנורים וכיריים הפועלים על גז דורשים פחות תחזוקה בהשוואה לצורות בישול אחרות.
  • הגז ידידותי לסביבה – השימוש בגז לבישול יוצר הרבה פחות פליטות הגורמות לגזי החממה, בהשוואה לדקלים מאובנים אחרים. בישול עם כיריים הפועלות על גז יכול להפחית את פליטות גזי החממה של כל משק בית בישראל.

גז לבישול מיוצר מגז טבעי

הגז לבישול נוצר מהגז הטבעי הנכרה מהטבע. כדי להכין את הגז לבישול משנים את ריכוזי הגזים המצויים בגז הטבעי. ההבדלים בין שתי צורות הגז הם: הגז הטבעי מכיל רמות גבוהות של מתאן וכמה פחמימנים, ואילו הגז לבישול מכיל תערובת של פחמימנים עם מעט מאוד מתאן והרבה יותר פרופאן.

כיוון שהגז חסר צבע וריח, מוסיפים לגז הבישול ׳אתיל מרקפטאן׳, שהוא גז בעל ריח ׳שאי אפשר לפספס׳, המאפשר לנו לזהות דליפה של גז בעזרת חוש הריח, וכך לשמור על הבטיחות שלנו.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אולי יעניין אתכם גם

Clothes washer

תקלות נפוצות במכונת כביסה

איזה כיף שאנחנו כבר לא צריכים לקרצף את הכביסה ביד על קרש כביסה, ויכולים פשוט להכניס אותה למכונת הכביסה, ללחוץ על כפתור וזהו! לאחר שעה

קרא עוד
Clothes Drayer

תקלות נפוצות במייבש כביסה

תקלות במייבש הכביסה עשויות לגרום לתסכול רב. אם הבגדים יוצאים מהמייבש כשהם עדיין רטובים או אם המייבש לא מתחיל לפעול, יתכן שמדובר באחת התקלות הנפוצות

קרא עוד
התחל שיחה בווצאפ
1
היי, איך אפשר לעזור?
התחל שיחה
שלום איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן