אבי זמיר

טכנאי גז בהרצליה | הגעה בתוך 40 דקות! - אבי זמיר

הגעה בתוך שעה לאזור המרכז בלבד!

טכנאי גז בהרצליה

תמונה של טכנאי גז בהרצליה

שתפו את הפוסט

טכנאי גז בהרצליה : ההתלהבות הקשורה לגפ״מ גפ״מ (גז פחמימני מעובה) מציע גז בצורה נוזלית. מדובר בסוג של דלק חסר צבע, דל בפחמן ויעיל במיוחד. גפ״מ מסופק בשתי צורות עיקריות פרופאן (Propane) ובוטאן (Butane). גפ״מ רותח בטמפרטורה נמוכה וכדי למנוע אידוי שלו – עקב נקודת הרתיחה הנמוכה שלו – הגפ״מ מאוחסן בדרך כללי במיכלי מתכת בלחץ, כמו בלוני גז או במיכלי גפ״מ בתפזורת.

טכנאי גז בהרצליה

טכנאי גז בהרצליה מסביר שפרופאן, בוטאן ו-BioLPG הם כולם צורות של גפ״מ. ולמרות ששלושתם הם צורות של גפ״מ, בכול זאת לכול אחד מהם יש שימושים ספציפיים משלו.

  • למה משמש גז פרופאן? – טכנאי גז בהרצליה מסביר שפרופאן משמש למנגלים, להסקה מרכזית, לתנורי גז, לקרוואנים ולמספר רב של יישומים נוספים למגורים ולמסחר.
  • למה משמש גז בוטאן?

לפי טכנאי גז בהרצליה, בוטאן מושלם להדלקת תנורי חימום ביתיים, גז זה משמש לעתים קרובות גם כדלק לקירור וכחומר הנעה, הן בסביבות ביתיות והן בסביבות תעשייתיות.

  • למה משמש BioLPG? – הוא חומר מתחדש ב-40% ומתפקד בדיוק כמו גפ״מ רגיל. כך שאין צורך לשנות את מכשיר הגפ״מ הביתי, אם רוצים להתחיל להשתמש בגז BioLPG שנחשב לגז ירוק יותר.

פרופאן ובוטאן – שתי צורות של גפ״מ

טכנאי גז בהרצליה מסביר שגפ״מ לובש צורה של גז כשהוא בטמפרטורת החדר ותחת לחץ אטמוספרי טבעי. חוקרים מצאו שניתן לאגור הרבה יותר אנרגיה כאשר הגפ״מ נמצא במצב הצבירה הנוזלי שלו, ולא במצב שבו הוא הופך לאדים, לגז. מסיבה זו, חברות מנזלות את הגפ״מ לפני שהוא מאוחסן.

גפ״מ נוזלי ניתן להשיג כאשר מופעל עליו לחץ מתון, ולאחר שתהליך זה מושלם, מסביר טכנאי גז בהרצליה, אפשר לאחסן אותו בבלוני הגז. ברגע שהגפ״מ מאוחסן במצבו הנוזלי באופן בטוח בבלון הגז, אפשר להפיץ את בלוני הגז אלה לצרכנים השונים.

כאשר הגפ״מ הנוזלי משתחרר מבלון הגז, נוצרת ירידת לחץ שהופכת שוב את הגפ״מ לגז, שיזרום לכיריים וידליק אותם ביעילות.

רוצים להתייעץ עם טכנאי גז>> 

מה ההבדל בין פרופאן לבוטאן?

פרופאן ובוטאן נחשבים כתאומים הלא זהים של עולם הגפ״מ. אז כשאומרים שגם פרופאן וגם בוטאן הם שתי צורות שונות של גפ״מ, למה מתכוונים?

טמפרטורת הרתיחה של הפרופאן היא -42oC בעוד שנקודת הרתיחה של הבוטאן היא גבוהה יותר ב: -2oC. מכיוון שפרופאן מתפקד היטב בטמפרטורות הנמוכות יותר, משתמשים בו בדרך כלל לשימושים חיצוניים. ובגלל נקודת הרתיחה הגבוהה יותר של גז הבוטאן הוא משמש לרוב לשימוש תוך-ביתי. מסיבה זו, הבוטאן מושלם לשימוש בתנורי גז ניידים או בכיריים עם מבער יחיד. בנוסף לכך, הבוטאן מייצר יותר אנרגיה למטר מעוקב מאשר הפרופאן.

פרופאן נחשב לבחירה המועדפת לשימושים מסחריים, במיוחד להפעלה של כלים, תנורים או מלגזות. הפרופאן מתאים גם לאספקת חום ודלק לבישול לקראוונים, כמו גם להפעלת תנור חימום במרפסת.

אולי יעניין אתכם גם:

טכנאי מכונות כביסה יצאת צדיק>>  | טכנאי גז ברמת גן>> 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אולי יעניין אתכם גם

הזזת נקודת גז

תמיד כדאי לשכור איש מקצוע מוסמך לטיפול במכשירי גז, גם אם מדובר ״רק״ בהזזת נקודת גז בבית או במשרד. אבי זמיר הוא טכנאי גז מוסמך,

קרא עוד

תיקון כיריים גז

כיריים גז הן מכשיר ביתי קריטי לעבודת הבישול במטבח. כשמתעוררת בעיה הקשורה לפעולה התקינה של הכיריים שלכם, אתם זקוקים לעזרה מידית שתגיע מטכנאי גז מוסמך,

קרא עוד

החלפת צינור גז

כשאתם מזהים תקלה במכשיר הפועל על גז, אתם אמורים בראש ובראשונה לשמור על הבטיחות שלכם. איך עושים זאת? פשוט מאוד, על ידי הזמנת טכנאי מקצועי

קרא עוד
התחל שיחה בווצאפ
1
היי, איך אפשר לעזור?
התחל שיחה
שלום איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן