אבי זמיר

טכנאי גז בתל אביב | טכנאי גז מוסמך בתל אביב - אבי זמיר

הגעה בתוך שעה לאזור המרכז בלבד!

טכנאי גז בתל אביב

תמונה של טכנאי גז מוסמך בתל אביב

שתפו את הפוסט

טכנאי גז בתל אביב – שימוש בגז ביתי כבר שנים רבות שהשימוש בגז כמקור לאנרגיה הוא פופולרי מאוד בקרב ההמונים ברחבי העולם. אנשים רבים מעדיפים להשתמש בגז במקום במקורות דלק קונבנציונליים, במיוחד בגלל יתרונותיו הרבים.

טכנאי גז בתל אביב

אם אתם מחפשים כרגע טכנאי גז בתל אביב. כנראה שגם אתם משתמשים בגז בביתכם. בכול מקרה, הגז הטבעי מכיל בעיקר מתאן, ואילו הגז המשמש לבישול ביתי כולל פחמימנים שונים הכוללים גם מתאן, אבל בעיקר פרופאן. את הגז לבישול מכינים מהגז הטבעי שהוא סוג של דלק מאובנים שיכול לשמש כמקור אנרגיה לבישול, לחימום ולהפקת חשמל. מדובר באנרגיה לא מתחדשת שיכול לשמש גם כדלק לכלי רכב.

בדומה להיווצרות הנפט, גם הגז הטבעי נוצר בתהליכי התפרקות של צמחים ובעלי חיים בתנאים של העדר חמצן ותחת לחץ גבוה. מרבצי הגז הטבעי נמצאים בדרך כלל בסמוך לאתרים בהם נמצאים אתרי הנפט הגולמי.

התכונות של הגז הטבעי

במשך עשרות בשנים, תיארו האקולוגים ואוהבי הסביבה את תכונותיו של הגז הטבעי. כמה מהמאפיינים הבולטים של גז זה, כפי שיכול להסביר גם טכנאי גז בתל אביב, הם:

  • את הגז הטבעי ניתן למצוא בקלות והוא נמצא בשפע מכיוון שהוא זמין בטבע.
  • הגז הטבעי דליק מאוד בגלל שהוא מכיל רמות גבוהות של מתאן (methane).
  • הגז הטבעי הוא חסר צבע, חסר טעם וריח.
  • צפיפות הגז הטבעי נמוכה מצפיפות האוויר. המשמעות היא שהגז הטבעי קל יותר מהאוור. המשמעות היא שבמקרה של דליפת גז, זו יכולה להתפוגג בקלות באוויר.
  • הגז הטבעי גורם פחות לקורוזיה, בגלל רמות גבוהות של מתאן ורמות נמוכות של פחמימנים אחרים.

כיוון הגז

כיוון שהגז נדלק בקלות, זה הופך אותו לאחד ממקורות האנרגיה הנפוצים ביותר לא רק ברחבי העולם, אלא גם בארץ. וההוכחה לכך היא הצורך של משקי הבית להיעזר לעתים בטכנאי גז בתל אביב, כדי לתקן את אחד המכשירים בביתם הפועל על גז.

מקורות גז טבעי

טכנאי גז בתל אביב מודע לעובדה שהגז הטבעי, ממנו מיוצר הגז לבישול, מופק מפני השטח של כדור הארץ ונוצר מהצמחים ומבעלי החיים המפורקים מתחת לאדמה. לצורך הפקת הגז, המומחים מחפשים סוג מסוים של תצורת סלע על פני הקרקע, כי הגז הטבעי זמין בשפע במקומות האלה. המומחים משתמשים במכשירים לזיהוי גלי קול וגרביטציה כדי לזהות את המקומות בהם הגז הטבעי זמין בשפע.

לאחר זיהוי האזור, מתחילים העובדים לחפור בארות באזור בעומקים של כ-1.8 ק״מ, ומשתמשים בצינורות כדי לחלץ משם את הגז. הגז המופק נשלח מאתר הקידוח לתחנת כוח, שם הוא מעובד ומוכן לשימוש. למעבר לעמוד טכנאי גז לחצו>>

עוד שירותים:

יתרונות

לפי טכנאי גז בתל אביב, לגז בישול יש לא מעט יתרונות, כגון:

  • פולט פחות מזהמים לאטמוספירה
  • חסכוני יחסית לדלקים בוערים אחרים
  • נוח מאוד לשימושים ביתיים כי ניתן לחבר אותו לבית הצרכן באמצעות צינורות.
  • בטוח לשימוש. עם זאת, דליפת גז עשויה להיות מסוכנת.
  • זמין בשפע בטבע, נכון לעכשיו.

 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אולי יעניין אתכם גם

הזזת נקודת גז

תמיד כדאי לשכור איש מקצוע מוסמך לטיפול במכשירי גז, גם אם מדובר ״רק״ בהזזת נקודת גז בבית או במשרד. אבי זמיר הוא טכנאי גז מוסמך,

קרא עוד

תיקון כיריים גז

כיריים גז הן מכשיר ביתי קריטי לעבודת הבישול במטבח. כשמתעוררת בעיה הקשורה לפעולה התקינה של הכיריים שלכם, אתם זקוקים לעזרה מידית שתגיע מטכנאי גז מוסמך,

קרא עוד

החלפת צינור גז

כשאתם מזהים תקלה במכשיר הפועל על גז, אתם אמורים בראש ובראשונה לשמור על הבטיחות שלכם. איך עושים זאת? פשוט מאוד, על ידי הזמנת טכנאי מקצועי

קרא עוד
התחל שיחה בווצאפ
1
היי, איך אפשר לעזור?
התחל שיחה
שלום איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן