אבי זמיר

טכנאי מכונות כביסה בחולון | ניסיון ואמינות! - אבי זמיר

הגעה בתוך שעה לאזור המרכז בלבד!

טכנאי מכונות כביסה בחולון

תמונה של טכנאי מכונות כביסה בחולון

שתפו את הפוסט

מכונת הכביסה יכולה להיות המצילה שלכם, במיוחד במזג אוויר חורפי, כשהילדים הצעירים מגיעים הביתה בבגדים מלאים בוץ. אם המכונה לא פועלת במיטבה, הכביסה לא תצא נקיה, ואולי אפילו תינזק.

לפי העצות שמציע לכם טכנאי מכונות כביסה בחולון, יש כמה בעיות נפוצות במכונת הכביסה שתוכלו לפתור בעצמכם. כגון:

מכונת הכביסה לא מנקה טוב

כאשר הבגדים לא יוצאים נקיים ממכונת הכביסה, הסיבה הנפוצה לכך, לפי טכנאי מכונות כביסה יצאת צדיק, שהמים לא מתנקזים ונשאר לכלוך בתוך התוף, מהכביסה הקודמת. במקרה זה, יש לנקות היטב את המסנן, שנמצא למטה, בחזית המכונה.

לפי טכנאי מכונות כביסה בחולון עליכם לנקוט בצעדים הבאים:

  • להניח מגבת על הרצפה, כדי שתספוג את המים הכלואים במסנן. לפתוח את בורג מכסה המסנן, ולנקות את המסנן מכול לכלוך שדבק בו.
  • לפעמים מצטברים עובש ושאריות סבון במגירת הסבון וגורמים לריח לא נעים. ניקוי המגירה יבטיח ריח כביסה נעים.
  • להעביר מטלית חמה מרוססת בחומר ניקוי אנטיבקטריאלי סביב אטמי הגומי בדלת ומסביב לתוף, ולנקות את העובש.

מתי מומלץ לפנות אל טכנאי מכונות כביסה בחולון

טכנאי מכונות כביסה בחולון מדגיש שאם במכונת הכביסה יש לכלוכים ועובש, הריח הרע יחלחל לבגדים, ויהרוס אותם עם הזמן. נקו את מכונת הכביסה עצמה, כדי להבטיח כביסה נקיה ורעננה.

נקו את תוף מכונת הכביסה על ידי שפיכת 500 מ״ל חומץ לבן לתוך התוף הריק והפעלת שטיפה חמה. החומץ מפרק כל לכלוך שנדבק ועוזר לנטרל את נבגי העובש והריחות הרעים שמסתובבים בתוף.

איך לטפל במכונת הכביסה כדי שתמשיך לפעול היטב?

בנוסף לדרכים המאפשרות לכם לטפל בעצמכם בבעיות המתעוררות במכונת הכביסה, טכנאי מכונות כביסה בחולון מציע לכם להימנע מלכתחילה מבעיות שכאלה. זה אומר שיהיה עליכם לנקות את מכונת הכביסה שלכם באופן קבוע, וכך לשמור על מצבה הטוב. למרבה המזל, אתם לא צריכים שום מוצרים מיוחדים כדי לנקות את מכונת הכביסה על בסיס קבוע. ולאחר שהצלחתם לנקות את העובש והלכלוך מתוך מכונת הכביסה, מומלץ להפעיל שטיפה חמה במכונה ריקה אחת לשבועיים, כדי שהיא תישאר נקייה ורעננה. קרצפו בקביעות גם את מגירת סבון הכביסה, והמכונה שלכם תישאר נקייה כמעט כל הזמן.

הנה שני דברים פשוטים שתוכלו לעשות כדי למנוע בעיות מראש:

  • כדי לשמור על מגירת סבון נקיה, וודאו שאתם לא משתמשים ביותר מדי אבקת כביסה או מרכך כביסה. כאשר המכונה לא מסוגלת להשתמש בכול כמות הסבון שהכנסתם למגירה, השאריות יצטברו במגירה. רוב מוצרי סבוני הכביסה מציינים את כמות הסבון המומלצת לשימוש עבור משקל כביסה מסוים.
  • כדי לשמור על מסנן נקי, בדקו שאתם לא מכניסים למכונה בגדים עם חפצים ולכלוכים בכיסים. המסנן בדרך כלל לא ייחסם, אלא אם כן הכנסתם לתוכה פריטים שחוסמים אותו.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אולי יעניין אתכם גם

הזזת נקודת גז

תמיד כדאי לשכור איש מקצוע מוסמך לטיפול במכשירי גז, גם אם מדובר ״רק״ בהזזת נקודת גז בבית או במשרד. אבי זמיר הוא טכנאי גז מוסמך,

קרא עוד

תיקון כיריים גז

כיריים גז הן מכשיר ביתי קריטי לעבודת הבישול במטבח. כשמתעוררת בעיה הקשורה לפעולה התקינה של הכיריים שלכם, אתם זקוקים לעזרה מידית שתגיע מטכנאי גז מוסמך,

קרא עוד

החלפת צינור גז

כשאתם מזהים תקלה במכשיר הפועל על גז, אתם אמורים בראש ובראשונה לשמור על הבטיחות שלכם. איך עושים זאת? פשוט מאוד, על ידי הזמנת טכנאי מקצועי

קרא עוד
התחל שיחה בווצאפ
1
היי, איך אפשר לעזור?
התחל שיחה
שלום איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן