אבי זמיר

טכנאי מכונות כביסה בראש העין

טכנאי מכונות כביסה בראש העין

שתפו את הפוסט

טכנאי מכונות כביסה בראש העין – כשמכונת הכביסה שלכם לא עובדת איך תדעו אם לחפש טכנאי שיתקן אותה או לגשת לחנות הקרובה ולקנות מכונת כביסה חדשה?

מכונת כביסה היא מכשיר מורכב הפועל באמצעות מים, משאבות, צינורות, ניקוז, תופים, מתגים, חיישנים, לוחות בקרה ומסננים. במכונה משולבים חלקים שונים הפועלים כדי להציע לכם נוחות ויעילות. כשמשהו במכונה מתקלקל, זה לא פשוט למצוא את הגורם לכך. לכן, ההחלטה להתקשר לטכנאי מכונות כביסה בראש העין, יכולה להיות ההחלטה הטובה ביותר. אבל איך מחליטים?

ההחלטה לתקן את מכונת הכביסה

ההחלטה אם לתקן את מכונת הכביסה שקניתם לפני מעט שנים או להחליף את המכונה הישנה בחדשה, יכולה להיות קלה יחסית מנקודת המבט של העלות. אבל מה קורה אם המקרה שלכם לא לגמרי ברור, והמכונה שלכם היא בת 4 עד 7 שנים?

טכנאי מכונות כביסה בראש העין יכול לסייע לכם להחליט אם להשקיע בתיקון מכונת הכביסה, שהיא עדיין לא ׳קשישה׳, או לוותר עליה ולקנות חדשה.

טכנאי מכונות כביסה בראש העין

כאמור, התייעצות עם טכנאי מכונות כביסה בראש העין תוכל לעזור לכם בהחלטה. בכול מקרה, יש כמה גורמים שתוכלו לשקול בעצמכם. לדוגמה:

אם לפני כשבע שנים רכשתם מכונת כביסה ב-600 שקלים, ואתם מפעילים את המכונה מספר פעמים בשבוע (כלומר, הבלאי הוא גבוה יותר), די הגיוני לקנות מכונת כביסה חדשה. אבל, אם קניתם אותה לפני 3 שנים ושילמתם עבורה 1,200 שקלים, תיקון עשוי להיות ההחלטה הכספית הטובה יותר.

בעיות נפוצות במכונות כביסה

טכנאים מקצועיים (כמו אותו טכנאי מכונות כביסה בראש העין), שלקחו חלק בסקרים שונים, דווחו על מספר תקלות נפוצות במכונות הכביסה:

  • לוח הבקרה לא עובד
  • המים לא מתנקזים
  • מכונת הכביסה רוטטת באופן מוגזם
  • המים דולפים
  • התוף לא מסתובב כמו שצריך
  • משאבת הניקוז סתומה
  • המכונה מעלה ריח של עובש או טחב

אחריות יצרן של מכונת הכביסה שלך

נראה שבשיחה הראשונה שלכם עם אותו טכנאי מכונות כביסה בראש העין, תעלה שאלת האחריות. רוב היצרנים מציעים אחריות של עד שבע שנים בדגמים מסוימים. משך האחריות היא אחד הגורמים המרכזיים המשפיעים על הבחירה בסוג מכונת הכביסה, ואכן יש לכך חשיבות רבה ברגע שהמכונה מתקלקלת. מוזמנים עוד היום להתייעץ עם טכנאי מכונות כביסה אבי זמיר>>

עוד שירותים שתמצאו אצלנו

טכנאי מדיח כלים מקצועי>>

טכנאי גז >>

לסיכום

יש כמה דברים שתוכלו לעשות כדי לקבוע אם הבעיה שלכם מכוסה על ידי אחריות היצרן:

  • לגלות מה מכסה אחריות היצרן, כולל כל התנאים שיכולים למנוע כיסוי זה. קראו את האותיות הקטנות.
  • לעיין באתר המותג ובפורומים השונים באינטרנט, כדי לבדוק אם הבעיה שלכם היא חלק מבעיה חוזרת ונשנית שלגביה החברה עשויה להחליף את אחד החלקים או את המכונה עצמה.
  • לעיין במדריך המותג ובמידע המפורסם באינטרנט כדי לקבוע אם מדובר בתיקון פשוט כמו ניקוי הפילטר או איזון מחדש של עומס הכביסה בתוך המכונה.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

פוסטים נוספים

תמונה של ריח רע ממכונת הכביסה
מידע מקצועי

ריח רע ממכונת הכביסה

אם מכונת הכביסה שלכם מריחה פחות כמו כביסה רעננה ויותר כמו איכס! הנה כמה עצות חיוניות שיעזרו לכם לסלק את הריחות המעופשים, ולהחזיר לכביסה את

תמונה של חלקי חילוף למכונת כביסה
מידע מקצועי

חלקי חילוף למכונת כביסה

חלקי חילוף למכונת כביסה איפה תוכלו למצוא? במאמר הקרוב נספק לכם את כל המידע. חלקי חילוף למכונת כביסה שכדאי להשקיע בהם הגיע סוף השבוע, וזה