אבי זמיר

טכנאי מכונות כביסה בתל אביב | כל הטיפים במקום אחד! - אבי זמיר

הגעה בתוך שעה לאזור המרכז בלבד!

טכנאי מכונות כביסה בתל אביב

תמונה של טכנאי מכונות כביסה בתל אביב

שתפו את הפוסט

מכונות כביסה הן מוצר מודרני יקר ערך, אולי הן לא זוהרות כמו מכונות הקפה הביתיות, אבל הן שימושיות להפליא. למעשה, לעתים קרובות אנשים לא שמים לב עד כמה מכונת הכביסה שלהם שימושית, עד שפתאום היא מפסיקה לעבוד.

טכנאי מכונות כביסה בתל אביב, הוא איש המקצוע שיכול לגלות לכם, שאמנם מכונת הכביסה היא מכונה קשיחה ועמידה, אבל כמו כל מכשיר טכנולוגי, היא לא חסינה מפני תקלות.

כדי לדעת מראש ממה להיזהר, ואולי גם לתקן בעיות כלשהן לפני שהן מתפתחות לבעיות חמורות, הנה מדריך מועיל ומקצועי שמציע לקהל הרחב טכנאי מכונות כביסה בתל אביב מנוסה ומקצועי.

מכונת הכביסה מקפצת וזזה ממקומה

רוב מכונות הכביסה רוטטות כשהן פועלות, אבל אם אתם מבחינים ברטט חזק מהרגיל, או שנראה כאילו המכונה מקפצת וזזה ממקומה, אל תיבהלו! זו בעיה די שכיחה.

לפעמים, לפי טכנאי מכונות כביסה בתל אביב, זה יכול לקרות בגלל שמכונת הכביסה שלכם עומדת על רצפה לא ישרה ולפעמים בגלל שבולמי הזעזועים לא מחוברים כראוי לשלדת מכונת הכביסה.

טכנאי מכונות כביסה בתל אביב

מכונות כביסה משמיעות רעש כשהן פועלות, אבל אם אתם מבחינים בעלייה פתאומית ברמת הרעש, אז ישנן לכך מספר סיבות אפשריות.

לפי טכנאי מכונות כביסה בתל אביב, לרוב זה קורה בגלל שלכלוך או מטבע חדרו בטעות למכונת הכביסה יחד עם הבגדים שלכם. אם אתם בודקים ולא מוצאים שום דבר בתוך המכונה, יכול להיות שמשהו נתפס בתוף המכונה. יש מכונות כביסה שמאפשרות לפרק ולהתבונן סביב התוף כדי לבדוק אם יש שם ׳חפץ חשוד׳, אם לא, יתכן שיהיה עליכם להזמין שירות של טכנאי מכונות מומלץ.

טכנאי מכונות כביסה בתל אביב

אף אחד לא רוצה לראות בגדים שנפגמו במהלך הכביסה. אבל אם זה קורה, אל תיבהלו, ייתכן שתוכלו לתקן את הבעיה כך שהיא לא תחזור על עצמה. כמו בעיות רבות הקשורות למכונת הכביסה, בגדים יכולים להיקרע בגלל חפץ זר שנתפס בתוף. לכן, בדקו את המכונה היטב כדי לוודא שאין בתוכה חפצים זרים.

בעיות בניקוז

אם יש לפתע האטה בניקוז, ואתם מוצאים שאריות של מים בתוך המכונה, לאחר שסיימה את פעולת הכביסה, ייתכן שזה לא רציני כפי שזה נראה. בדקו קודם כל את המסנן, כדי לוודא שאין שם חסימות. בכול מקרה, חשוב להסיר באופן קבוע את הלכלוך שמצטבר על מסנן מכונת הכביסה.

למעבר לעמוד טכנאי גז לחצו כאן>>

מכונת הכביסה לא מסתובבת

כאשר מכונת הכביסה מופעלת ולא מתחילה להסתובב, יתכן שיש בעיה מוטורית חמורה, ויתכן שזו בעיה פשוטה וקלה לתיקון. לדוגמה, כאשר מכונת הכביסה מלאה מדי, או לא מלאה דיה, ייתכן שהיא לא תסתובב. לכן, נסו להתאים את כמות הכביסה למפרט של המכונה ולנסות שוב. מכונות כביסה מודרניות רבות מסתובבות רק כשיש בתוכן משקל ספציפי של פריטים.

אם המכונת כביסה שלכם עושה בעיות פנו עוד היום אל אבי זמיר טכנאי מכונות כביסה בתל אביב יצאת צדיק ונשמח לתת לכם שירות.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אולי יעניין אתכם גם

הזזת נקודת גז

תמיד כדאי לשכור איש מקצוע מוסמך לטיפול במכשירי גז, גם אם מדובר ״רק״ בהזזת נקודת גז בבית או במשרד. אבי זמיר הוא טכנאי גז מוסמך,

קרא עוד

תיקון כיריים גז

כיריים גז הן מכשיר ביתי קריטי לעבודת הבישול במטבח. כשמתעוררת בעיה הקשורה לפעולה התקינה של הכיריים שלכם, אתם זקוקים לעזרה מידית שתגיע מטכנאי גז מוסמך,

קרא עוד

החלפת צינור גז

כשאתם מזהים תקלה במכשיר הפועל על גז, אתם אמורים בראש ובראשונה לשמור על הבטיחות שלכם. איך עושים זאת? פשוט מאוד, על ידי הזמנת טכנאי מקצועי

קרא עוד
התחל שיחה בווצאפ
1
היי, איך אפשר לעזור?
התחל שיחה
שלום איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן