שירות תיקונים מקצועי באזור ת"א והמרכז

אודות אופק אלקטריק

אופק אלקטריק הוקם בשנת 1987 ע"י אבי זמיר, חשמלאי מוסמך וטכנאי גז מורשה, לשם מתן שירות תיקונים אמין ומקצועי בתחומי מכשירי חשמל ביתיים, כיריים גז ותיקוני גז משלימים.

באופק אלקטריק תוכלו לקבל את השירות האמין והמוביל בתחום לתיקון ותחזוקה של מכונות כביסה, מייבשי כביסה, מדיחי כלים, תנורי אפייה, כיריים חשמליות ואינדוקציה, כיריים גז ותיקונים במערכות גז ביתיות.

אבי זמיר הינו טכנאי מוצרי חשמל וטכנאי גז מוסמך עם רשיון מספר 557678, מתקין גפ"מ רמה 1 מטעם משרד התמ"ת שהוכשר ועמד בבחינות משרד התמ"ת המעשיים והתאורטיים ומאז מקפיד לקחת חלק פעיל בקורסי ריענון תקופתיים על מנת להתעדכן בכל החידושים בתחום ולספק את השירות הטוב ביותר לפתרון הבעיות המורכבות ביותר.

אבי זמיר עבד כטכנאי מוסמך למוצרי חשמל וגז בחברות הנ"ל: קריסטל, אאג, בוש, סימנס, קונסטרוקטה, שולטס, סאווטר, מילה, אלקטרה, בלומברג, אלקטרולוקס, וכמובן בחברות הגז סופרגז ואמישראגז.

במסגרת אופק אלקטריק משקיע אבי זמיר את הידע הרב שצבר ואת ניסיונו המגוון בתיקון מוצרי חשמל ביתיים ותיקוני גז, ובנוסף מציע אבי זמיר ללקוחותיו אפשרות לרכישת מוצרי חשמל ביתיים חדשים במחירים אטרקטיביים.

אבי זמיר זכה בתואר "יצאת צדיק" שניתן לו על ידי חיים הכט וכך עבר בהצלחה את מבחן האמינות הגדול בתכנית הטלוויזיה בערוץ 2.

למה לבחור באופק אלקטריק

  • באופק אלקטריק אנו מקפידים לספק את השירות האמין והמוביל בתחום ורחב היקף לרבות תיקנון מנועים או כרטיסים אלקטרוניים של מוצרי חשמל.
  • שירות טכנאי מקצועי ואמין עם נסיון של שנים בתיקון מכונות כביסה ומייבשי כביסה, מדיחי כלים, תנורי אפייה וכיריים גז.
  • הקפדה על עמידה בלוחות זמנים כפי שנקבע מראש עם הלקוח
  • אנו פועלים בשקיפות מלאה, מאבחנים את התקלה ומציעים לכם פתרונות וחלופות העומדים לפניכם על מנת שתבחרו את הפתרון ההולם את הצרכים שלכם ומתאים לתקציב העומד לרשותכם.
  • אחריות לשלושה חודשים לכל ביצוע עבודה לא כולל חלקי פלסטיק, גומי וזכוכית.
  • אנו מספקים יעוץ לגבי תחזוקה שוטפת של המוצר ובנוסף הצעה לגבי שדרוגו למוצר חדש.